logo
İNŞAAT TARIM TURİZM
Türkçe English
BİZDEN HABERLER

Almanya 2006 Dünya Kupası Stadlarında Barenburg Çim Tohumları Kullanıldı. Fifa'nın Yeni Trendi. (01.06.2006)YSA Ltd. Şti. 'nin futbol sahaları projelerinde kullandığı ve Türkiye geneli satış ve dağıtımını yaptığı dünyaca ünlü Barenbrug çim tohumları, Almanya'da düzenlenen 2006 Dünya Kupası maçlarının oynanacağı stadlarda FIFA 'nın da tercihi oldu.

Tekniği ve güzel futbolu geliştirmek adına FIFA, yeni trendi olan "Hızlı Çim" çalışmaları için özel bir komite kurdu. Komite, titiz araştırmalar sonunda, bu çalışmaları yürütmek için, en iyi çim tohumlarını ürettiğine ve yüksek bilgi ve birikime sahip olduğuna inandığı Barenbrug firmasını seçti.

FIFA 'nın isteği ile, Barenbrug firması tarafından, topun hızına pozitif etki edecek, kısa kesime elverişli ve güçlü yatay büyüme özelliğine sahip özel türler geliştirildi ve Dünya Kupası maçlarının oynanacağı 12 stadyumun da futbol sahalarında kullanıldı. Bu sayede, kısa yapraklı, yoğun ve olağan üstü "Hızlı" çim yüzeyler elde edildi.

YSA Ltd. Şti. bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, siz değerli müşterilerine bütün dünyanın taktirini kazanmış ürün ve hizmetleri sunmaya devam edecektir.