logo
İNŞAAT TARIM TURİZM
Türkçe English
Firma Profili

Firma Profili


YSA, anahtar teslim hizmetler veren, projelendirme, mühendislik, danışmanlık ve müteahhitlik firmasıdır. YSA, sektöründe çözüm ortağı olan Tescilli Markadır. Kuruluşundan bu yana ülkemizde ve yurtdışında

 

- doğal çim yüzeyli futbol sahaları

- tam otomatik yağmurlama sulama sistemleri

- çevre düzenlemeleri ve peyzaj uygulamaları

 

konularında uzmanlaşarak, önemli birçok projeye imza atmıştır.

 

YSA, şirket yönetim kalitesinin gerekli standartlara uygunluğu, ISO 9001:2008 Sertifikası ile belgelendirilmiştir.

 

YSA, teknik gelişmeleri, yenilikleri ve standartları yakından takip eden, araştırma ve geliştirmeye büyük mali kaynaklar ayıran bir firmadır. Bu sayede gerek uygulama yöntem ve tekniklerinde gerekse kullandığı malzemelerde uluslararası standartları ve kaliteyi yakalamış ve konusunda uzmanlaşmıştır. YSA, bu amaçla, Avrupa Çim Birliği (ETS-European Turfgrass Society) ve Amerikan Spor Çimleri Yöneticileri Birliği (STMA-Sports Turf Managers Association) üyesidir.

 

YSA, yapım sonrası işletme, bakım ve mevcut spor tesislerinin ıslahında da her türlü teknik destek ve hizmeti vermektedir. Bu amaçla,

 

- İngiliz ALLETT çim biçme ve çim bakım makineleri,

- İngiliz GROUNDSMAN çim kök havalandırma (delme) ve rulo çim kalıp kesme makineleri,

- Amerikan SPYKER granüle gübre, tohum ve tuz serpme makineleri,

- Amerikan TURFCO üst donanım (kum) serme ve çim bakım makineleri,

Türkiye Distribütörlüğü’nü yapmaktadır.

               

YSA, sporcu ve spor tesisi maç ve antrenman ekipmanlarında birçok Türk ve yabancı Milli Takımları ile yerli ve yabancı birçok dünya kulüplerinin tercihi ünlü İtalyan BARRET firmasının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır.

 

YSA, çim yüzeyli futbol sahaları ve çevre düzenlemeleri projelerinde, dünyaca ünlü ve genetik araştırma firması olan RAGT Genetics çim tohumlarını ve SCOTTS çim gübrelerini kullanmakta ve Türkiye genelinde dağıtım ve satışını yapmaktadır.


YSA, araştırmacı ve geliştirmeci kimliği ile teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak, kurucusu Yavuz Selim ALPAY’ ın çim yüzeyler konusundaki 40 yılı aşkın bilgi, birikim ve araştırmalarını, siz değerli müşterilerine, amatör ruhla profesyonel hizmetler vererek sunmaya devam edecektir.