logo
İNŞAAT TARIM TURİZM
Türkçe English
İŞLETME VE BAKIMLAR İÇİN PROFESYONEL ÜRÜNLER

ALLETT Regal 42 - Regal 36Regal, ileri ve geri hidrostatik sürüş, yüksek manevra kabiliyeti, geniş biçme genişliği ve yüksek biçme hızı ile spor sahaları için dizayn edilmiş, silindirik bıçaklı profesyonel bir çim biçme makinesidir.
 
Makas tipi kesim yapmasından dolayı çimi darbesiz ve sağlıklı biçerek, çim elyafının zedelenmesini ve biçim sonrası sararmasını önler. Ön, arka ve koltuk altı silindiri ile biçim esnasında silindirleme görevi de yapılırken, açık-koyu yeşil şeritler elde edilerek muhteşem bir görüntü sağlanır.
 
İleri ve geri hareket ve sağ-sol dönüş yön verebilme yeteneği ile yüksek manevra özelliğine sahiptir.
 
Kolay boşaltılabilen geniş hacimli ve hafif toplama kutusu sayesinde, çim kesildiği an toplanır ve kolayca yeşil alandan dışarı atılır. Kaplin başlı oturma römorku, kolay takılıp çıkarılabilir. Koltuk sürücünün rahat kullanımı için ileri ve geri ayarlanabilir.
 
Konforlu ve rahat, deri kaplı sürücü koltuğu ile büyük alanlar yorulmadan ve keyifle biçilir. Opsiyonel olarak sunulan kaplin başlı oturma römorku, kolay takılıp çıkarılabilir.
 
Koltuk sürücünün rahat kullanımı için ileri ve geri ayarlanabilir. Konforlu ve rahat, deri kaplı sürücü koltuğu ile büyük alanlar yorulmadan ve keyifle biçilir.   

  


Teknik Özellikleri

Regal 36

Regal 42

Biçme Genişliği

92 cm

107 cm

Ağırlık

352 kg

376 kg

Tüm Genişlik

111,8 cm

127 cm

Tüm Yükseklik

101,6 cm

Tüm Uzunluk

208,3 cm

Motor

Honda GX340 11HP - benzinli

Biçme Yüksekliği

0,65 cm - 4,45 cm arası ayarlanabilir

Arka Silindir

Bağımsız dönen 3 parça kauçuk kaplı çelik silindir

Ön Silindir

Alüminyum

Silindirik Bıçak

Çift helezon, 6 bıçaklı, tümü kaynaklı birleşim, yüksek karbon çelik, greslenebilir taşıyıcı üzerine monteli, 45 HRC' ye kadar sertleştirilmiş

Alt Bıçak

45 HRC' ye kadar sertleştirilmiş

Çim Toplama Kutusu

Çelik şerit takviyesi ile güçlendirilmiş döküm plastik, çelik tutma kollu kolay boşaltma mekanizması

Oturma Koltuk Römorku (Opsiyonel)

Konforlu deri koltuk, bağımsız dönen 2 parça kauçuk kaplı çelik silindirli, kolay takıp çıkarmak için kaplin başlı römork
Opsiyonel olarak sunulan kaplin başlı oturma römorku, kolay takılıp çıkarılabilir. Koltuk sürücünün rahat kullanımı için ileri ve geri ayarlanabilir. Konforlu ve rahat, deri kaplı sürücü koltuğu ile büyük alanlar yorulmadan ve keyifle biçilir.